YÜREK SEFERİM

Kim demiş ki gül yaşar diken himayesinde, dikenin itibarı ancak gül sayesinde...

AnasayfaPortalliGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

LÜTFEN ÇOCUKLARIMIZI İHMAL ETMEYELİM...BANKA

YazarMesaj
SıZıM
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajKonu: LÜTFEN ÇOCUKLARIMIZI İHMAL ETMEYELİM...BANKA   04.11.07 4:22

LÜTFEN ÇOCUKLARIMIZI İHMAL ETMEYELİM...
BANKA!

İyi yaşayacaksan,çalışacaksın”mantığının hüküm sürdüğü zamanlarda bir aile yaşarmış.Yalnız üç kişiymiş bu aile ama para yetmezmiş onlara.Anne de çalışırmış ve ardında iki masum ve mahzun göz bırakırmış her sabah…Bankada çalıştığı için annenin mesaisi geç bitermiş.Çocuğa bakıcı tutarak bu işi de halletmişler amma küçük her sabah anneciğinin ardından”anne bankaya gitti,anne bankaya gitti” diye ağlar durumuş.Günden güne büyüyen bebek sıkılır olmuş aynı yalnızlıktan,aynı oyuncaklardan.
Bu bebeğe bir kuş almışlar.Hergün “anne bankaya gitti”diyen çocuğun hayatına yeni bir heyecan katmışlar.Kuşu o kadar sevmiş ki küçük;bir arkadaş gibi…
Ama kuş bu…Birgün kafesinden çıkmış ve açık pencereden mavi gökyüzüne süzülmüş.Bebek bakakalmış kuşun ardından ve ağlamış bütün gün;
“KUŞ DA BANKAYA GİTTİ”diye…

bir akşam üstü yanımız da kimsecikler olmaz;
ya da olması gerekenler yanımızdakiler değildir !!!
Kullanıcı profilini gör http://yurekseferi.forumzen.com

LÜTFEN ÇOCUKLARIMIZI İHMAL ETMEYELİM...BANKA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bankada çalışmak günah mıdır?