YÜREK SEFERİM

Kim demiş ki gül yaşar diken himayesinde, dikenin itibarı ancak gül sayesinde...

AnasayfaPortalliGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

güzeller güzeli biricik güle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
SıZıM
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajKonu: güzeller güzeli biricik güle   25.01.07 15:05

Affet bizi ey nebi sana uygun ümmet olamadık.senki Allah'ın sevgili kulusun.senki dünya seni yüzü suyun hürmetine yaratıldı.senki daha doğar doğmaz bizi düşünen ve fakat bizler bir an bile yaptığımız günahlardan senin üzüleceğini düşünmeden, senin gül yüzüne hüznün gölgelerinin gelip yerleştireceğimizi düşünmeden,seni mahzun edeceğimizi düşünmeden yaşıyoruz.Kimimiz makam peşinde,kimimiz mal mülk peşinde,evlat peşinde,türlü dünyalık ödüller peşinde koşuyoruz.biz bir Ömer olamadık ya Resullallah,biz bir Ebu bekir olamadık ya Resullallah,biz bir Ali olamadık ya Resullallah,biz sana zarar veriyor diye güneşi gözleriyle azarlayan Zeyd olamadık ya Resullallah.biz kalbimize senin sevgini koyamadık ya Resullallah.eğer koysaydık bu dünya bize vız gelirdi.ebedi alemde seni görecek miyiz?yoksa günahlarımız bizi senden uzaklaştıracak mı?bunu bilmiyoruz.ama sana yakın olmak istiyoruz haketmesekde senin sevgine talibiz ya Resullallah ne olur bizi o alemde yalnız bırakma.burada sensiz büyüdük ve sensiz yaşadık bizler hep öksüzdük dünyaya geldiğimiz günden beri.orada bizi öksüz bırakma ya Resulallah burada dayandık ama orada olmaz dayanamayız.belki haketmiyoruz sevgini, senin torpilini kötüye kullanıyoruz ,yüzünü güldüremiyoruz belki, acizliğimize ver ya Resulallah.Nefsimizi yenemesekte sen bizim Rabbimizsin dediğinde seni yalnız bırakmış olsakta sen bizi yalnız bırakma ya Resulallah.seni çok seviyorum.sen benim peygamberimsin sığınacak tek dalımsın ümidimi kesmediğim biricik dostumsun seni Rabbim severken ben nasıl sevmeyeyim ya Resulallah.sana söz veriyorum ben olamasamda iyi bir ümmet ,evladlarımı sana uygun bir ümmet olarak yetiştereceğim.ya Rabbi sen nasıl Habibim,Resulüm deyip seviyorsan benim, evlatlarımın ve bütün ümmedi Muhammedin ve dahi bütün insanların kalbine Habibinin sevgisini ver kalbler onun sevgisiyle yansın tüm beşer ona bağlansın.kalbimiz ve bütün benliğimiz onun sevgisiyle tarumar olsun.bülbülün güle yanması,gülün suya hasret kalması gibi bizde ona hasretiz onun karşışında bizi mahcup etme.boynu bükük bırakma.gönüllerimizi onunla gülşen eyle.onsuz bırakma.sen bizim güneşimizsin.sultanımızsın.sana utanarak boynu bükük soruyorum:bizim dostumuz,yoldaşımız,arkadaşımız,sırdaşımız olur musun?acaba gül yüzün bize bakarken güller açar mı?sen hep gül ey gökte ve yerde övülmüş olan RESUL.
CANIMIZ,CANANIMIZ,HERŞEYİMİZ SENİN YOLUNA FEDA OLSUN..

---

Gül yüzünü güldüremedik canım efendim.ama bu gönül senin uğruna feda etmek ister kendini.kabul edermisin?edersen mutlu kullardan olurum.sevgilinin sevgilisi benim yarim ol.sana muhtacız sana susamış bu gönül.sen benim herşeyimsin.anamda sen ,babamda sen ,eşim dostum yodaşım sen.sensiz bir dünyada sana hasret bu gönül.gönül ferman dinleseydi sana uçarak gelirdim ey nebi.güldüremedim yüzünü hatam çok ,günahkarım sana gelmeye yüzüm yok ama dedim gönül ferman dinlemiyor illede sevgili diyor seni istiyor.duanı esirgemedin rahmetinide esirgeme senin tertemiz kalbine layık ümmet eyle.amin ecmain.selam sana çağlar ötesinden sende selam gönder bize.ve aleykümselam.

---

eger sevgiliyse karsıdaki eger yoldaşınızsa o eğer yoluna kan,can,baş koyduysanız onun uğruna herşey yapılır.o ne derse sorgusuz sualsiz inanılır.o nun dediğinden başka bir doğru yoktur.bize sevgiyi böyle anlatmış büyüklerimiz sevgi buysa seni sevmek istiyorum habibim ,resulüm,peygamberim,gül kokulum,nazlı sultanım sen sevgiye layıksın bu cihanda yaratılan herşeyden üstünsün.sen olmasaydın alemde olmazdı.senin için yaratılan bir alemi neden seveyim.seni sevmek varken?ışığa pervane olan kelebekler gibi bende sana pervane olmak isterim.senin çevrende dönüp durmak isterim.sonrada o sımsıcak ateşinin narında yanmak isterim.beni aşıklarından kabul edip çevrende dolanmaya ve bir anne bir baba bir dost sevgili bir peygamber şefkatiyle sar.senin bir gülüşüne canlar feda olsun.
olmasaydın eğer sen,olmazdı işte bu can.canım senin yoluna feda olsun.

sevde nur

bir akşam üstü yanımız da kimsecikler olmaz;
ya da olması gerekenler yanımızdakiler değildir !!!
Kullanıcı profilini gör http://yurekseferi.forumzen.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AYSEM FARIKIYLA COK ÖZELLER