YÜREK SEFERİM

Kim demiş ki gül yaşar diken himayesinde, dikenin itibarı ancak gül sayesinde...

AnasayfaPortalliGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

" Nehirler özledikleri yere akarlar "

YazarMesaj
SıZıM
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajKonu: " Nehirler özledikleri yere akarlar "   21.03.07 20:16

Ben akamıyorum...

Güneşin yedi rengiyle bahara boyanan hayallerim artik sonbahar rüzgârının önünde savrulan sararmış yapraklara döndü adeta...
Irmaklar nehirlere, nehirler denizlere, denizler okyanuslara akarda, ben neden hayallerimin peşinden çağlayamıyorum...

Hayallerim de aramak var aslında, beni bağlayan tüm zincirleri koparıp yitiğimi aramaya çıkmak istiyorum, sarıldığım kelimeler kalemler, boyalarim fırçalarım, sözlerim sükûtlarım hep ayni şeyi anlatmaya çalışıyor... Ben arıyorum, hayallerim de sadece bulmak ve olmak var...

Bilmiyorum, hangi nakkaş isledi hasreti yüreğime, kalabalıklar arasında aşina bir yüz aradım yıllar boyunca... Yüzüme kapanan kapılar, kalkan bir otobüs, vedalaşan iki insan, yanımdan hızla gecen bir araba, yüzüme bakmayan postacı, gülümseyip kaçan bir çocuk... Her birinde hasretimin adi var ama nedense hep kayboluyor aradığım şey... Bazen hiç sebepsiz sokağa çıkıyorum, sokağın en dip uçlarında hasretimi dindirecek bir damla şefkat arıyorum, rüzgâra karışan seslerin peşinden koşuyorum ama her zamanki gibi yakalayamıyorum... Bazen bir damla yağmur hatırlatıyor nakkaşı... Eve dönüyorum...

Yitiğimi arıyorum... Hayal meyal hatırlıyorum ne olduğunu, gözümün önüne gelmiyor ama her gördüğümde yüreğim hissediyor... Yitiğimi arıyorum... Özümden bir şeydi herhalde, o kadar çok benden bir şey ki onsuz ´ben´ olamıyorum...

Yitiğimi arıyorum...

bir akşam üstü yanımız da kimsecikler olmaz;
ya da olması gerekenler yanımızdakiler değildir !!!
Kullanıcı profilini gör http://yurekseferi.forumzen.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED(S.A.V)"DEN HADİS-İ ŞERİFE GÜZEL VE ÇİRKİN
» BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında...
» Recep Ivedik Turkcell Tavuk Reklamı "Psikolog" RepLikLeri
» "SBS'nin açılımı ne?" yarışması
» "TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM" kampanyası hakkında genel bilgilendirme